Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Keşke bazı insanların beyni önyargıları kadar büyük olsa...
30 Ağustos 2014, 02:51

Keşke bazı insanların beyni önyargıları kadar büyük olsa...

Hazal Mesudiyeli'nin babası Cengiz Mesudiyeli sessizliğini Kelebek'e bozdu

Keşke bazı insanların beyni önyargıları kadar büyük olsa..

Hazal Mesudiyeli'nin babası Cengiz Mesudiyeli sessizliğini Kelebek’e bozdu

Kendisinden 37 yaş büyük Ali Ağaoğlu ile birlikte olan Hazal Mesudiyeli, dün babası Cengiz Mesudiyeli'nin Kelebek'e yaptığı açıklamalardan sonra Twitter sayfasına ilginç bir not düştü. Babasının sözlerinden sonra kendisine yapılan eleştirilere çok kızan Hazal Mesudiyeli " Keşke bazı insanların beyni önyargıları kadar büyük olsa..." yazdı.

Kızım yanlış bir yola girdi

Ali Ağaoğlu ile birlikte olduğu için kızı Hazal’ı evlatlıktan reddettiği ileri sürülen işadamı Cengiz Mesudiyeli, sessizliğini Kelebek’e bozdu. Mesudiyeli, kızından 37 yaş büyük olan Ağaoğlu’nun geçtiğimiz günlerde yaptığı “Hazal Hanım’la mutlu bir beraberliğimiz var. Ailesiyle tanışıyorum, hiçbir sorunumuz yok” açıklamasını yalanladı: “Benden icazet alınmadı, kimse aramadı. Bu tarz ilişkiler yanlıştır”

Cengiz Bey, öncelikle sormak istiyorum. Size suskunluğunuzu bozduran ne oldu?

- Açıkçası normalde bu konuşmayı yapmazdım. Konuşmamın en büyük nedeni, yaşananların bu yaşlardaki diğer genç kızlara ve ailelerine örnek olmasını istemem... İstiyorum ki başka aileler ve bu yaşlardaki erkeklerle ilişki yaşayan genç kızlar, bunun kötü sonuçlarını öğrensin, olanlardan ders çıkarsın.

Size göre bu yanlış bir ilişki yani...

- Tamamen yanlış hem de, tek bir iyi tarafı yok. Bu tarz ilişkiler başlangıçta iyi olsa bile ileride kötü sonuçlar doğurabilir. Aradaki büyük yaş farkları, o kötü sonuçların temelini oluşturur.

Ali Ağaoğlu gibi göz önünde olan biri, iddia ettiğiniz kadar büyük hatalar yapar mı? Kötü sonuçlara göz yumar mı?

- Kişinin kim olduğu önemli değil, şahıslarla işim yok. Burada mühim olan, hareket tarzı. Ali Bey yanlış bir davranış içinde... Ortada çok ciddi bir yaş farkı var. Benzer hadiseler duyardık hep, maalesef hiç ihtimal vermezken benim de başıma geldi. Hazal benim evladım, tek düşündüğüm o...

Kızınızı evlatlıktan reddettiğiniz de ileri sürüldü. Var mı gerçekten böyle bir şey?

- Yok, o kadar da değil. Evet, kızım yanlış bir yola girdi ama ne olursa olsun, insan kızını reddedebilir mi? Bu yaşa getirmişim evladımı, reddetmek olmaz... Kızım neticesinde, sahip çıkmak zorundayım. Tek hissettiğim şey çaresizlik...

BENİ ARASAYDI, ERKEK ERKEĞE KONUŞURDUK

Ama Ali Ağaoğlu, “Hazal Hanım’la mutlu bir beraberliğimiz var. Ben ailesiyle tanışıyorum, hiçbir sorunumuz yok” şeklinde bir açıklama yaptı geçtiğimiz günlerde...

- Bana sorulan edilen bir şey yok. Ne telefon açılıp benden icazet alındı ne de bir şey soruldu. İlişkiyi herkes gibi gazetelerden öğrendim.

Tanışmıyor musunuz yani?

- Ali Bey’le iş dışında bir tanışıklığımız yok. Ben benzin pompaları yapan bir sanayi firmasının sahibiyim, ayrıca arazi alıp satıyorum. Bugüne kadar birkaç kez iş toplantımız oldu, oradan tanır beni, başka özel bir muhabbetimiz olmadı hiç. Bahsettiğim gibi beni bu ilişkiyle ilgili aramış, durumu anlatmış, “Kızınızla beraberim” demiş de değil.

 Ya arasaydı?

- Beni arasaydı erkek erkeğe konuşurduk. Kimse bir şey sormadı, danışmadı, ilişkiden bahsetmedi. Sonuçlarına katlanacaklar.

ALİ BEY’İN DE KIZI VAR DURUP BİR DÜŞÜNMELİ

Kızınız da mı aramadı sizi?

- Yok, ne o beni aradı, ne ben onu... Hazal annesiyle yaşıyordu, hafta sonları bana geliyordu. Uzun zamandır hiç gelmedi zaten. Beni iyi tanımış... Ne diyeceğimi iyi biliyor ki aramıyor.

Arasa ne dersiniz?

- Onunla bire bir konuşurum, başka elimden ne gelir? Çaresiz kaldığınız noktalar var, tam olarak o noktadayım. Ben Yasemin Hanım’la (Ensari) sessiz sakin bir hayat yaşıyorum, hayat paylaşınca güzel. Yasemin Hanım istedi, ben de sizi kabul ettim... İstedim ki başka genç kızlar bu hataya düşmesin.

Hazal asi bir genç kız mıdır?

- Asi değil de özgürlüğüne düşkündür diyeyim... Gezip tozmayı sever.

 Aşık olduklarına, birbirlerini sevdiklerine inanmıyor musunuz?

- Sevgi ve aşka saygı duyarım, ama sürekli tekrarladığım gibi ciddi bir yaş farkı söz konusu... Ali Bey’in de kendi çoluğu çocuğu, kızı var. İnsan bir işe kalkışırken kendisinden pay biçmeli, kendisini de durup bir düşünmeli.

 Son sözünüzü sorsam...

- İkisine de hayatta başarılar, mutluluklar diliyorum... Başka ne söyleyebilirim?

EVLENİRLERSE EN AZINDAN GÖNLÜMÜZ RAHATLAR

Herkes belli bir yaştan sonra kendi tercihleri doğrultusunda yaşıyor, o tercihlerin sonunda da ya mutlu oluyor ya da mutsuz... Kızım böyle bir tercih yapmış, Ali Bey de tanınan biri olduğundan sürekli yazılıp çiziliyorlar. Tabii bu durumdan fazlasıyla rahatsız oluyorum.

İlişkiyi evlilikle neticelendirirlerse en azından gönlümüz rahatlar. En azından “Adam kızımızı seviyormuş, kızımız da onu” der, kenara çekiliriz. Yine de bu kadar ciddi yaş farkının bulunduğu ilişkilerin sağlıklı olacağına, taraflara mutluluk getireceğine inanmıyorum.

Ağaoğlu çok mutlu

Ali Ağaoğlu ve sevgilisi Hazal Mesudiyeli, önceki gün Bebek trafiğinde objektife takıldı. İkili, flaşlar patlayınca gülmeye başladı.

KONUŞMAYA YASEMİN İKNA ETTİ

Eşinden boşanan Cengiz Mesudiyeli, nişanlısı Yasemin Ensari’yle objektife poz verdi. Mesudiyeli, “Beni basınla konuşmaya Yasemin Hanım ikna etti. ‘Konuş ve bu mesele bitsin’ dedi. Ben Yasemin Hanım’la sakin bir hayat yaşıyorum” diye konuştu.

Cenker TEZEL

Haberi Ekleyen: Görman Hesler

Bu haber 4862 defa okunmuştur.

Paylaş

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Magazin

Yeni Dizinin Konusu Giresun Oldu

Yeni Dizinin Konusu Giresun Oldu Hande Erçel'in yeni dizisi belli oldu

Bu ülkede erkek kıtlığı yaşanıyor!

Bu ülkede erkek kıtlığı yaşanıyor! Dünyaca ünlü aktrisler ve süpermodellerin anavatanında erkekler karaborsaya düştü!

Filinta setinde neler oluyor?

Filinta setinde neler oluyor? Reytingleri yerlerde olmasına rağmen bölüm başı TRT'den 5 milyon lira aldığı belirtilen Filinta dizisinde olduk...

Ersoy kredi kartı krizi yaşadı

Ersoy kredi kartı krizi yaşadı Bülent Ersoy'un villa ve yalı alan kredi kartı!

Akalın: Eşcinsel evlilik mümkün değil

Akalın: Eşcinsel evlilik mümkün değil Akalın,eşcinsel yaşam ve kültür dergisi Gzone'un yeni sayısına röportaj verdi

GÖRELE ' DE HAVA DURUMU

GIRESUN

RÖPORTAJ

Murat Kul ile balıkçılık üzerine söyleşi

Murat Kul ile balıkçılık üzerine söyleşi

ARŞİVLEN HABERLER

Arama
ssssssssssssssssssssssssssssssssssss