Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Doğru insanla mı evliyim?
08 Ağustos 2014, 22:18

Doğru insanla mı evliyim?

Bu soruyu kendinize sorduğunuzda yanıt vermekte zorluk mu çekiyorsunuz?

Doğru insanla mı evliyim?

Bu soruyu kendinize sorduğunuzda yanıt vermekte zorluk mu çekiyorsunuz? Yanıtı kolaylaştırmak için size yol gösterici işaretlerden söz edelim.

Birazdan Mynet Kadın sayfalarında okuyacağınız eş davranışlarından hangileri sizin hayatınızda var? Hepsi olmasa da en az 5 tanesinin olması iyiye işaret. Fazlası varsa, harika bir evliliğiniz var demektir!

1.Sürekli sizi methediyor

Siz ondan söylemesini istemediğiniz halde, o, başkalarına sizin işte elde ettiğiniz başarınızı, güzel bir konser için bilet bulmayı başarmanızı, misafirlerinizi iyi bir şekilde ağırlamanızı, doğru tatil rotası seçimi yapmanızı övmekten çekinmiyorsa, doğru adamla birliktesiniz demektir. O, sizin en büyük hayranınız (tabii annenizden sonra!)

2.Birlikte geçirdiğiniz onca yıla rağmen size kibar davranıyor

Kapıyı açmak, sandalyenizi çekmek, elinizdeki poşetleri taşımak, topuklu ayakkabınız vurduğunda sizi asansöre kadar kucakta taşımak gibi centilmen hareketlere devam ediyorsa çok şanslısınız!

3.Sizi değiştirmeye çalışmıyor

Siz ondan daha dağınık olsanız da, bazı konularda elinizde olmadan düşüncesizlik etseniz de, sizin bakış açınız onu kızdırsa da hepsine razı olan biriyle mi birliktesiniz? Tüm sıkıntılı durumları konuşup aşabiliyorsanız ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsanız doğru insanla birliktesiniz demektir.

4."Seni özledim" sözünü içinizden gelerek söylüyorsunuz

Akşam evde görüşecek olmanıza rağmen onu ve birlikte geçireceğiniz eğlenceli zamanı özlediğinizi hissediyorsanız ne mutlu size!

5.Onun önünde utanmadan ağlayabiliyorsunuz

Her ne kadar sizin filmin bir sahnesine ağladığınızı biliyor olsa da sizi utandıracak bir yorum yapmıyorsa, o harika bir erkek!

6.Arkadaşlarınız sürekli eşlerinden şikayet ederken siz sessiz kalıyorsunuz

Karısıyla asla dışarı çıkmayan, sadece erkek arkadaşlarıyla takılan; en ufak bir ev işine dokunmayan, aksine evin kirlenmesine maksimum katkı sağlayan erkeklerden şikayet eden arkadaşlarınızla birlikteyken sessiz kalmanız sizin şanslı olduğunuzu gösterir. Tüm bunlar sizin yaşamadığınız sorunlarsa doğru kişiyle evlisiniz.

7.Arkadaşlarınıza önem veriyor

Bir arkadaşınızın sorunu olduğunda sizi, arkadaşınızla ilgilenmeniz için teşvik ediyor ya da size, arkadaşlarınızı akşam yemeğine çağırmanızı teklif ediyorsa ve onlarla sizin kadar ilgileniyorsa, o harika bir erkek!

8. Hazırlıksız yakalandığınızda bile sizi güzel buluyor

Bakımsız olduğunuz, makyaj yapmadığınız, pijamayla oturduğunuz zamanlarda bile sizi güzel ve seksi bulduğunu söylüyor ya da hareketleriyle belli ediyorsa çok şanslısınız.

9.Soluklanmanıza itiraz etmiyor

Sizi bir şeyler üzdüğünde, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmaya ihtiyaç duyarsınız. Eşiniz, yalnız kalmanıza, tek başınıza sizi iyileştirecek bir şeyler yapmanıza itiraz etmiyor, bundan rahatsız olmuyorsa ve onu tek rahatsız edenin sizin üzülmeniz olduğunu söylüyorsa, doğru eşi bulmuşsunuz demektir.

10.Birlikte yaptığınız aktiviteleri kavgasız geçiriyorsunuz

Akşam yemeğinde, yolculukta, tatilde kavga eden çiftlere çok şahit olmuşuzdur. Birlikte yaptığınız aktiviteleri kavgasız, tartışmasız geçirebiliyorsanız iyi bir birlikteliğiniz var demektir.

mynetkadın

Haberi Ekleyen: Görman Hesler

Bu haber 1521 defa okunmuştur.

Paylaş

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Magazin

Yeni Dizinin Konusu Giresun Oldu

Yeni Dizinin Konusu Giresun Oldu Hande Erçel'in yeni dizisi belli oldu

Bu ülkede erkek kıtlığı yaşanıyor!

Bu ülkede erkek kıtlığı yaşanıyor! Dünyaca ünlü aktrisler ve süpermodellerin anavatanında erkekler karaborsaya düştü!

Filinta setinde neler oluyor?

Filinta setinde neler oluyor? Reytingleri yerlerde olmasına rağmen bölüm başı TRT'den 5 milyon lira aldığı belirtilen Filinta dizisinde olduk...

Ersoy kredi kartı krizi yaşadı

Ersoy kredi kartı krizi yaşadı Bülent Ersoy'un villa ve yalı alan kredi kartı!

Akalın: Eşcinsel evlilik mümkün değil

Akalın: Eşcinsel evlilik mümkün değil Akalın,eşcinsel yaşam ve kültür dergisi Gzone'un yeni sayısına röportaj verdi

GÖRELE ' DE HAVA DURUMU

GIRESUN

RÖPORTAJ

Murat Kul ile balıkçılık üzerine söyleşi

Murat Kul ile balıkçılık üzerine söyleşi

ARŞİVLEN HABERLER

Arama
ssssssssssssssssssssssssssssssssssss