Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Justin Soma'da ölen madenciler için söyledi


Açıklama: Timberlake,Soma'daki faciada hayatını kaybeden 301 madenciyi unutmadı
Kategori: Magazin
Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2014
Geçerli Tarih: 27 Kasım 2021, 13:55
Site: Görele Sol Platformu
URL: http://www.gorelesol.com/haber_detay.asp?haberID=17918


Justin Soma'da ölen madenciler için söyledi 

Bu akşam İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Stadyumu'nda merakla beklenen konserine çıkan dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Justin Timberlake, Soma'daki faciada hayatını kaybeden 301 madenciyi unutmadı. 

Pop ve R&B müziğin dünyaca ünlü yıldızı Justin Timberlake Türkiye'deki ilk solo konserinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Dünyaca ünlü şarkıcı ve oyuncu Justin Timberlake 'Dünya Turnesi' Kapsamında, İstanbul konseri için Türkiye'ye geldi. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde (İTÜ) konser veren Justin Timberlake için hayranları metrelerce uzunlukta kuyruk oluşturdu. Yerli ve yabancı binlerce Timberlake hayranı saatler öncesinden konser alanın doldurdu. Ünlü sanatçı, saat 21.00'da başlayan konserinde Türkiye'deki ilk solo performansını gerçekleştirdi.

Konseri izlemeye gelen ve daha önce Justin Timberlake'in canlı performansını izlemediğini söyleyen ünlü oyuncu Özge Borak'ta Justin'i severek dinlediğini ve muhteşem sahne şovlarının olduğunu kaydetti. Magazinden spora birçok camiadan ünlü isim de Justin'i dinlemek için konser alanına geldi. Ayrıca konser için çok sayıda yabancı turistin de geldiği görüldü. Türkiye'de ilk kez solo konser veren Timberlake, sevilen şarkılarını seslendirerek hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

JUSTİN TİMBERLAKE SOMA'YI UNUTMADI!

Timberlake, bir şarkısını Soma'da ölen madenciler için söyledi. Ünlü şarkıcı şarkısına başlarken "Herkes onlar için bir ışık yaksın" dedi. Işıkların yakıldığı anlarda ortaya bu görüntü çıktı.Justin Timberlake, Soma faciasından sonra Twitter'da "Soma maden trajedisi çok üzücü. Kalbim Türkiye'de bütün vefat edenlerle ve aileleriyle" mesajını yayınlamıştı.

haberler


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster